Стратегічне партнерство в дії

  • Перегляди: 16

🤝Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» та «Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті» уклали договір про співробітництво та партнерство.🤝

Детальніше...

Олімпіада з CAD-моделювання та проектування

  • Перегляди: 3

"ЕТІ - CAD моделювання"

Популяризація технічних спеціальностей та підтримка обдарованої молоді що вивчає і розширює свої знання і навички по тривимірному моделюванню і конструюванню.
Формат олімпіади відповідає формату інженерно-освітнього майданчика, на якій учасники не тільки і не стільки змагаються в швидкості володіння САПР-системами, а демонструють свої знання і досвід в застосуванні сучасних програмних інструментів, що застосовуються при виконанні інженерних проектів, знайомляться з останніми досягненнями в області тривимірного моделювання.

Детальніше...

Теорія підкріплена практикою

  • Перегляди: 47

Договір про співробітництво та партнерство між Економіко-технологічним інститутом імені Роберта Ельворті та ПрАТ «Гідросила Груп» дасть можливість студентам ЕТІ закріплювати теоретичні знання набуті в процесі навчання, розвивати професійні вміння, застосовувати їх у практичній діяльності на провідних підприємствах регіону.

Детальніше...