Тренінг: "Блогерство у відео та лонгрідах: секрети та інструменти".

Блог - один із ефективних способів привернути увагу суспільства до креативної ідеї чи актуальної проблеми. А динамічний та естетично привабливий блог не лише затримає увагу читача, а й зробить його постійним гостем вашої сторінки.

Дізнайтеся як створити привабливий блог, що не відпустить читача, на двооденному тренінгу “Блогерство у відео та лонгрідах: секрети та інструмент”. Цей тренінг - можливість професійно опанувати платформу Tilda, дізнатися про дієві підходи до створення цікавих онлайн-проектів та створити власний блог.

Коли: 13-14 вересня
О котрій: 10.00-18.00
Де: Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті (м. Кропивницький, вул. Євгена Чикаленка 3)

Питання, на які будемо шукати відповіді:

Мистецтво, блоги, миротворчість – як це поєднати у виграшному форматі, аби досягти поставленої мети?
Як організувати вир ідей та думок у струнку систему та презентувати її світові, своїм читачам через якісний блог?
Де шукати натхнення, кейси і моделі, які зроблять ваший блог успішним?

10% теорії та 90% практики – саме так буде побудовано навчання. Разом з тренеркою Іриною Ткаченко пройдемо шлях від ідеї до блогового проекту, який допомагатиме долати бар’єри за допомогою мистецтва. І, зокрема, завдяки мистецтву слова та онлайн-дизайну.

Ірина Ткаченко – тренерка з медіа грамотності та онлайн-інструментів для створення медіа проектів та блогів, урбаністка, експертка з онлайн-картування та брендингу. Є директоркою Агенції сталого розвитку «Хмарочос» (Кропивницький), координаторкою урбаністичної платформи «Мости до міста» та Програми з підвищення без пекової культури пішоходів та велосипедистів «Будь видимим».

Вхід на тренінг вільний за умови попередньої реєстрації за посиланням:http://bit.ly/2lrlNFm Організатори забезпечують харчування учасників під час заходу.

Тренінг відбувається на базі Економіко-технологічного інституту ім. Р.Ельворті. в рамках проекту «MeDiAPLUR», який реалізується громадською організацією „Фундація прав людини” спільно з Благодійним Фондом "Ельворті" завдяки фінансовій підтримці Міністерства закордонних справ Німеччини

У разі виникнення запитань, звертатись за телефоном: +38 095 79 00 875, контактна особа – Світлана Литвиненко.