Кафедра економічної теорії та соціально-гуманітарних дисциплін

Кафедра економічної теорії та соціально-гуманітарних дисциплін є першою, з якої починається знайомство студентів-економістів із майбутньою професією. Це вимагає від колективу кафедри створення особливої атмосфери навчання – вчитися має бути цікаво.
    Робота зі студентами є для кафедри, без перебільшення, пріоритетною. Викладачі відрізняються небайдужим, чуйним ставленням до студентів, про що свідчить традиційне визнання кафедри кращою на факультеті шляхом анкетування студентів.
    Саме на цій кафедрі студенти пишуть свою першу курсову роботу, деякі – першу статтю. Робота зі студентами переважно молодших курсів накладає на співробітників кафедри особливу відповідальність. Окрім основної задачі – закласти підмурок майбутньої професії, збагатити необхідними знаннями, – викладачі мають на меті виховання у студентів специфічного економічного мислення. Важливість цієї задачі посилюється тією обставиною, що кафедра економічної теорії є загальноосвітньою та забезпечує викладання основ економічної теорії на економічному факультеті.

suv   komp   ger