MeDiAPLUR

В рамках проекту «MeDiAPLUR»  10 липня 2019 року в приміщенні Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті відбудеться відкрита лекція професора Падерборнського університету Марка Бойтера на тему: «Блоги сприяють плюралізму. Можливості і проблеми ведення блогів в епоху цифрових технологій». 

 Проект реалізується Громадською організацією „Фундація прав людини” спільно з Благодійним Фондом "Ельворті" завдяки фінансовій підтримці Міністерства закордонних справ Німеччини.

 Проект передбачає реалізацію низки заходів у кожному регіоні за участю представників органів державної влади та місцевого самоврядування, блогерів, журналістів, представників ГО та ЗМІ.

Сучасне суспільство потребує людей, які здатні конструктивно та системно мислити, швидко знаходити необхідну інформацію, готові взяти на себе відповідальність і прийняти адекватні рішення, створювати принципово нові ідеї в різних сферах життєдіяльності людини. Одним із перспективних і результативних напрямків реалізації цього завдання є використання комп’ютерних мережних технологій або технологій взаємодії. Використання сучасних засобів масової інформації сприяє діалогу, обміну думками та ідеями, що заохочує розвиток плюралізму і демократії в цілому. Підходи соціальних медіа, такі як блоги, дають можливість ділитися власними думками та ідеями, а також обговорювати їх з громадськістю. Блоги - це легкий спосіб контактувати з людьми та мати комунікативну основу для зміни поглядів.
"Блоги - це специфічне явище комунікації з громадськістю, яке, в основному, сприяє демократичній участі, але також створює виклики для урядів".

 Після відкритої лекції відбудеться обговорення питань та проблем, пов'язаних з веденням блогів та засіданні круглого столу «Дидактичні підходи в блогах».

 Зараз відбувається перший етап проекту - проведення презентаційного круглого столу  та інших  інформаційних заходів в Одесі, Кропивницькому та Сумах. Наступні етапи передбачають: проведення тематичних тренінгів у регіонах,  участь у чотириденних Школах-тренінгах, проведення блог-кафе тощо.

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб прийняти саму активну участь в проекті.

 Школи-тренінги в с. Кип’ячка Київської області:

 Школа 1 «Основи відеоблогінгу»

15-18 липня 2019 року

Школа 2 «1325: Жінки. Мир. Безпека. Блогінг»

19 – 22 липня 2019 року

Школа 3 «Як стати блогером»

23-26 серпня 2019 року

Тренінги в м.Кропивницькому

Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті

 ВЕРЕСЕНЬ 2019 року

Тренінг 1 – тема   „Громадська адвокація: сучасні техніки”                          

Тренінг 2 – тема «Блогерство»

 БЛОГ-КАФЕ

Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті

 ВЕРЕСЕНЬ-ЛИСТОПАД 2019 року

 Адреса заходів: м.Кропивницький, вул..Євгена Чикаленка, 3

Телефони для довідок: +38 (050) 088-55-50, +38(067)402-50-44, (050)088-55-50;(0522)30-88-42
This project is funded by the German Federal Foreign Office / Этот проект осуществляется благодаря финансовой поддержке

Министерства иностранных дел Германии