Оголошення

Понеділок, 18 червня 2018 12:49

Другий етап конкурсу реклами AgroExpo

В рамках проведення ІІ етапу Конкурсу реклами AgroExpo відбулася ознайомча екскурсія учасників конкурсу на місце проведення міжнародної агропромислової виставки «AgroExpo».
Учасникам конкурсу надали детальну інформацію, щодо принципів організації експозиції вітчизняних та зарубіжних брендів у павільйоні та на відкритих майданчиках виставки «AgroExpo 2018»; розповіли як саме будуть організовані демонстраційні покази техніки і технологій на полігонах виставкового комплексу; як планують організовувати бізнес-форуми, семінари та консультації фахівців під час проведення міжнародної агропромислової виставки. Щиро дякуємо Татьяна Белова за проведену цікаву екскурсію.
Нагадуємо, що триває Конкурс реклами AgroExpo! 
Участь у конкурсі можуть приймати учні 10-11 класів та студенти коледжів Кропивницького та Кіровоградської області. Учасникам змагань запропонували розробити комплекс рекламних заходів для міжнародної агропромислової виставки. Програмою змагань передбачили і грошову винагороду переможцям: перше місце – 4000 гривень; друге місце – 2500 гривень; третє місце – 1500 гривень. Оголошення переможців та вручення призів пройде 27 вересня 2018 року на міжнародній агропромисловій виставці «АгроЕxpo», яка відбудеться з 26 по 29 вересня 2018 року. 
Ви ще можете взяти участь у Конкурсі реклами AgroExpo!
Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету учасника, яка знаходиться на сайті www.eti.kr.ua в розділі: «Конкурс реклами «АгроЕxpo», та направити її на електронну пошту.

Read 314 times Last modified on Середа, 11 липня 2018 07:21