Четвер, 15 листопада 2018 14:43

Практичні кроки по управлінню дуальної освіти в вищих навчальних закладах України

В конференц-залі Федерації роботодавців України 14 листопада відбулася презентація проекту Міністерства закордонних справ Німеччини «Пілотний проект дуальної вищої освіти в України» за участі першого заступника міністра освіти і науки України Ковтунця Володимира Віталійовича. Презентація була проведена в рамках семінару: «Практичні кроки по управлінню дуальної освіти в вищих навчальних закладах України». 
На семінарі було презентовано спільний проект дуальної вищої освіти, який вже рік здійснюється між Економіко-технологічним інститутом імені Роберта Ельворті та підприємствами «Ельворті», «Гідросила Груп». Проект викликав широкий інтерес як у представників вищих навчальних закладах так і у роботодавців.
За підсумками зустрічей у Федерації роботодавців України в містах Київ та Кропивницький, Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті отримав запрошення долучитись до проекту Міністерства закордонних справ Німеччини «Пілотний проект дуальної вищої освіти в України» та відвідати в рамках проекту 10-14 грудня 2018 року Вищу дуальну школу Гера-Айзенах.

Read 143 times Last modified on Четвер, 15 листопада 2018 14:52