Оголошення

Четвер, 17 січня 2019 14:06

Конкурс Ельворті-HMC

15 січня 2019 року на базі Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті відбувся заключний тур конкурсу "Ельворті-НМС". 
Цього року, як і раніше, учні середніх навчальних закладів м. Кропивницького і Кіровоградської області мають можливість виграти стипендію на навчання у Великій Британії протягом одного року. Конкурс адмініструється Радою Асоціації Директорів приватних шкіл Великобританії (НМС) в рамках проекту для Центральної та Східної Європи і проводиться на базі Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті.
Відбір на отримання стипендій здійснюється за результатами етапів конкурсу, академічної успішності, рекомендацій від адміністрації школи, рівнем володіння письмовою та розмовною англійською мовою. Найважливішим критерієм відбору є виступ на інтерв’ю, яке проводиться представниками Робочої Групи НМС з Великобританії. 
Цього року до участі в конкурсі запрошувались учні шкіл віком 15-16 років (дата народження 01.02.2002 – 01.09.2003 рр.).
Стипендія покриває повну вартість навчання, харчування та проживання у Великобританії. Проект НМС також надає певну суму на додаткові витрати, такі як участь у культурних і туристичних заходах.

Read 229 times