Середа, 27 березня 2019 21:24

В ЕТІ імені Роберта Ельворті відкрили школу МВА

Кіровоград став в один ряд з такими містами як Київ, Дніпро, Львів, де відтепер готують Магістрів бізнес-адміністрування (Master of Business Administration). МВА - це єдина кваліфікаційна ступінь в сфері управління бізнесом, яка визнана у всьому світі. 
Програма Школи MBA розрахована вже на діючих менеджерів середньої та вищої управлінської ланки. До викладацького складу ЕТІ MBA залучили провідних науковців та практиків, які мають досвід управлінської роботи у вітчизняних та міжнародних компаніях.

Голова Наглядової ради ПрАТ «Гідросила ГРУП» та «Ельворті ГРУП» Павло Штутман розпочав лекцію зі стратегічного менеджменту словами: «Близько трьох місяців пішло на підготовку курсу зі стратегічного менеджменту для школи MBA Економіко-технологічного інституту імені Р. Ельворті. Сподіваюся, перша лекція викликала інтерес у слухачів школи MBA - керівників вищої та середньої ланки самих різних підприємств.
Для мене стало традицією розпочинати подібного роду виступи перед аудиторією зі слів Лі Куан Ю, видатного реформатора, який зробив Сінгапур однією з найуспішніших країн світу: "Індустріальне суспільство поступається місцем суспільству, заснованому на знаннях, нова лінія поділу пройде в світі між тими, хто володіє знаннями, і тими, у кого їх немає. Ми повинні вчитися і стати частиною світу, заснованого на знаннях».

Read 116 times Last modified on Вівторок, 11 червня 2019 13:19