Середа, 10 квітня 2019 13:29

Відкрита лекція доктора економічних наук Владислава Білошапки «Менеджмент ХХІ сторіччя: основи ефективного управління ростом бізнесу».

9 квітня в Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті відбулася відкрита лекція доктора економічних наук Владислава Білошапки «Менеджмент ХХІ сторіччя: основи ефективного управління ростом бізнесу».
Владислав Білошапка - ідеолог культури результативного менеджменту. Це, мабуть, єдиний український професор, який експортує власні управлінські технології. Його матеріали регулярно публікуються в світових бізнес-виданнях, включаючи Harvard Business Review, Strategy & Leadership, International Journal of Entrepreneurship and Innovation.
Лекція викликала жвавий інтерес учасників та пройшла в режимі активного спілкування, питань і відповідей.
У сучасному світі більші перспективи має бізнес, який готовий до постійних змін. Необхідно пам'ятати й про те, що 21 століття - це століття «co-creation» (залучення кінцевого споживача до розробки нового продукту або послуги, а також до процесу вдосконалення вже існуючих). Потрібно діяти виходячи з розуміння того, що без доступу до кінцевого споживача та залучення його до діалогу немає зростання бізнесу. Використовувати можливості цифрових рішень mobile та IoT, зокрема, в режимі agile (режим, що дозволяє економити час, гроші та зменшувати ризики того, що ваша розробка виявиться незатребуваною). Саме в цьому полягає один з головних рецептів збереження конкурентоспроможності промислового підприємства в 21 столітті.
Велика подяка Владиславу Білошапці за позитивно-емоційну й цікаву подачу матеріалу на високопрофесійному рівні !!!

Read 108 times Last modified on Понеділок, 27 травня 2019 07:56