П'ятниця, 26 квітня 2019 11:35

Лабораторна-експерементальна STEM-зона

25 квітня НТУ «Харківській політехнічний інститут» (ХПІ) разом з Економіко-технологічним інститутом ім. Роберта Ельворті за підтримки Управління освіти Міської ради міста Кропивницького презентували учням та вчителям старших класів обласного центру лабораторно-експериментальну STEM-зону.

Світ стрімко змінюється…Змінюється й освітній процес, в якому STEM–освіті відведено центральне місце. STEM символізує початок нової епохи та поступову відмову від застарілої предметної системи на користь інтегрованого навчання. Учні отримують можливість не просто вивчати, наприклад, закони фізики, а одразу випробовувати їх дію на практиці, створюючи справжні наукові проекти.

Старшокласники із задоволенням брали участь у роботі локацій за наступними темами: «Сучасні вимірювальні та контрольно-діагностичні прилади»; «Двигунобудування»; «Цікава електроніка»; «Технологія приготування безалкогольних газованих напоїв»; «Пізнавальна мехатроніка»; «Дивовижний світ лиття»; «Дивовижний світ 3D друку» тощо. Всі мали можливість спостерігати за демонстрації дослідів з хімії та фізики. Гості також відвідали майстер-клас «Physics Is Simple» та були присутніми під час демонстрації роботи «трансформатора Тесли».

Особливою увагою користувалась локація Економіко-технологічного інституту ім. Роберта Ельворті «STEM+economy», яка була присвячена одному з найбільш популярних напрямків маркетингової діяльності підприємства — брендингу. Відомо, що сильний бренд є найціннішим активом компанії, інструментом формування довгострокових конкурентних переваг підприємства та ефективним засобом популяризації й просування нових технологій на ринку. За допомогою інтерактивного онлайн-сервісу Kahoot учні змагалися, демонструючи знання світових брендів, та отримували цікаві подарунки.

«Сьогодні, запорукою позитивних змін є впровадження в систему освіти нових форм та технологій. Це й STEM-технології, й дуальна форма навчання, які надихають студентів на оволодіння професією. Не має значення, яку професію ви обираєте, ― головне, щоб вона була вашою, щоб ви працювали з натхненням», ― говорить проректор ЕТІ Ігор Василенко.

Дякуємо всім, хто завітав на наш захід та створив неповторну атмосферу творчості.

Готуємо нові цікаві проекти разом з нашими партнерами!

Read 130 times Last modified on Середа, 22 травня 2019 07:06