Понеділок, 20 травня 2019 10:36

ЕТІ МВА (Master of Business Administration – магістр бізнес-адміністрування) в рамках курсу «Стратегічний менеджмент»

Чи можливо було врятувати Кіровоградський чавуноливарний завод?
Яку стратегію розвитку потрібно було обрати заводу друкарських машин, щоб залишитись на плаву?
Чи змогла би конкурувати Кіровоградська кондитерська фабрика з великими гравцями кондитерського ринку?
На ці та багато інших питань намагались дати відповідь слухачі програми ЕТІ МВА (Master of Business Administration – магістр бізнес-адміністрування) в рамках курсу «Стратегічний менеджмент», який викладає один з найуспішніших топ-менеджерів Кіровоградщини Павло Штутман.

Нагадуємо, що 14 березня 2019 року Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті вперше запустив програму ЕТІ МВА (Master of Business Administration – магістр бізнес-адміністрування), яка відкриває можливість її слухачам отримати поглиблені знання в галузі управління й ділового адміністрування.
Програма ЕТІ MBA дозволить її слухачам отримати якісні теоретичні знання управління бізнесом та набути специфічних практичних навичок управління підприємницькою діяльністю в умовах динамічного бізнес-середовища та інтенсивної конкуренції. Завдяки виконанню ситуаційних вправ і реальних проектів, учасники програми переймуть досвід прийняття ефективних управлінських рішень, роботи в команді та лідерства.
До викладацького складу програми ЕТІ МВА залучені провідні науковці та практики, які мають досвід управлінської роботи у вітчизняних та міжнародних компаніях. 

Read 106 times Last modified on Понеділок, 20 травня 2019 11:20