Субота, 01 червня 2019 16:33

Перше засідання бізнес-клубу інститута Ельворті

31 травня в Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті розпочав роботу бізнес-клуб. 
Тема першого засідання «Маркетинг менеджмент. Епоха нейромаркетингу» викликала неабиякий інтерес у фахових колах. Гостями клубу стали провідні бізнесмени, топ-менеджери підприємств та науковці. 
Спікером виступила Ольга Павлова, кандидат економічних наук, завідуюча кафедрою маркетингу та менеджменту Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті. 
Активні спроби використати мозок людини, особливо підсвідомість, у процесі здійснення впливу характерні для новітніх маніпулятивних технологій. Нейромаркетинг відкриває нову еру, в якій мистецтво впливу на споживача підкріплюється наукою. Він є однією з найефективніших сучасних технологій, що грунтується на статистичному опрацюванні даних, отриманих у процесі психофізіологічних досліджень. 
Учасники бізнес-клубу, обмінювались досвідом та напрацюваннями щодо можливостей практичного застосування нейромаркетингу, яке спрямоване на з’ясування особливостей підсвідомих реакцій на зовнішні подразники людини з метою подальшого використання цієї інформації для потреб підприємства. 
Сподіваємось, що учасники бізнес-клубу отримали сучасні і практичні інструменти, які допоможуть краще розуміти своїх клієнтів і на основі здобутих знань отримувати кращі результати від маркетингу.

Read 120 times Last modified on Субота, 01 червня 2019 17:20