Вівторок, 03 вересня 2019 05:29

Грантова програма в дії

В Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті приймали в дружню родину нове поповнення. 
На свято зібралися студенти-першокурсники, їхні старші колеги; батьки та весь викладацький колектив інституту. 
Студентів привітав ректор Економіко-технологічного інституту 
імені Роберта Ельворті, яким побажав, щоб один з найважливіших проектів їх життя, направлений на отримання освіти й професії, був цікавим і успішним.
З чудовим вересневим святом усіх привітав Генеральний директор 
АТ «Ельворті» Калапа Сергій Георгійович. Він побажав всім успіхів у навчанні та наголосив на необхідності свідомого ставлення молодих людей до здобуття ґрунтовних знань, умінь та навичок, що в майбутньому складатимуть основу їхньої професійної діяльності. «Сьогоднішні технології можуть впроваджувати тільки висококваліфіковані спеціалісти», — наголосив С.Г. Калапа.
Студентів-першокурсників також привітав Голова правління Благодійного Фонду Ельворті Демець Юрій Григорович. «Бути кращим – означає бути конкурентоздатним», — зазначив він. 
Найкращі за рейтингом студенти-першокурсники та студенти другого курсу інституту отримали від Благодійного Фонду Ельворті гранти на навчання (7 грантів на безкоштовне навчання та 10 грантів на 50%-ну знижку на навчання).
З вітальним словом до першокурсників звернулась голова Студентського парламенту Савченко Валерія. Вона закликала студентів до активної участі в житті інституту та побажала гарного настрою в новому захопливому періоді пошуків та досягнень!

Read 99 times Last modified on Вівторок, 03 вересня 2019 05:41