Понеділок, 09 вересня 2019 06:31

Закінчився цікавий та насичений перший тиждень навчальної практики «Вступ до фаху».

    Закінчився цікавий та насичений тиждень навчальної практики «Вступ до фаху» студентів першого курсу Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті. Під час практики першокурсники відвідали провідні промислові підприємства міста — Elvorti - Chervona zirka та АТ Гидросила; ознайомились з роботою Головного відділення Кіровоградського РУ АТ КБ ПриватБанк; завітали до Кіровоградської Регіональної Торгово-Промислової Палати.
    Під час екскурсій студентів супроводжували провідні фахівці-практики, які пояснювали особливості технологічних процесів та специфіку організації роботи економічних служб на підприємствах; знайомили з умовами кредитування та здійснення депозитних операцій в банку; розповідали про основні види послуг, які торгово-промислова палата надає бізнесу; продемонстрували особливості створення доступних та зручних умов щодо отримання адміністративних послуг громадянам та підприємцям міста Кропивницького.
    Отримані нові знання стануть в нагоді студентам для вивчення різних профільних дисциплін.
    В останній день практики була проведена підсумкова конференція, на якій студенти ділилися своїми враженнями.
Маємо надію, що й подальша співпраця з провідними підприємствами та організаціями нашого міста буде сприяти формуванню практичних вмінь та навичок майбутніх фахівців.
    Дякуємо нашим партнерам за можливість проведення таких цікавих екскурсій!

 

 

Read 105 times Last modified on Понеділок, 09 вересня 2019 08:01