Вівторок, 17 вересня 2019 13:31

Учасників проекту MeDIAPLUR вчили створювати блоги у відео та лонгрідах

Учасників проекту MeDIAPLUR вчили створювати блоги у відео та лонгрідах

В Економіко-технологічному інституті ім. Р. Ельворті відбувся дводенний тренінг “Блогерство у відео та лонгрідах: секрети та інструменти”, під час якого учасники проекту “MeDIAPLUR” вчились створювати блоги на популярних інтерактивних платформах.

Учасники опанували техніку створення відеопоезії, як різновиду культурно-просвітницьких блогів, а також здобули базові навички у створенні блогів-стрічок на базі платформи TILDA. 
Артем та Ольга Луценко, команда Frame Studio Кропивницький розповіли про свій досвід ведення відеоблогу, а також поділились секретами якісної відеозйомки та легкого відеомонтажу. Окрім цього влаштували для учасників тренінгу воркшоп зі створення відео. За кілька годин допомогли з режисурою, сценарієм і груповою зйомкою відеопоезії, для якої обрали вірш Дмитра Лазуткіна “Реквієм”.

“Чесно кажучи, ми не очікували, що вийде настільки чуттєве відео, емоційне аж до мурашок по шкірі. Учасники самі обрали цю поезію, самі спланували сценарій. Ми лише допомогли зі зйомкою й оперативно змонтували, щоб показати, що вийшло. Вони добре спрацювали командою”, - поділилась враженнями Ольга Луценко.

Посилання на спільне відео, зроблене на тренінгу: 

Окрім відео учасники тренінгу створили і перші блоги на на базі платформи TILDA, яка дає можливість робити розлогі блоги в журнальному стилі: із якісними фотографіями, текстовими акцентами на фоні довгої стрічки-лендінгу. Ірина Ткаченко, тренерка з медіа грамотності та онлайн-інструментів для створення медіа проектів та блогів, урбаністка, експертка з онлайн-картування та брендингу говорить, проекти, створені на цій платформі, завжди мають неабияку популярність і тримають читачів своєю привабливістю:

“TILDA дозволяє заверстати блог немов журнальну сторінку. Такий проект не соромно презентувати на широкий загал, його з легкістю можна подавати на конкурс. Я показала учасникам різні приклади блогів, які по-іншому розкрили наше місто, розповідали історії дивовижних людей. І все це в форматі лонгрідів, який сьогодні не втрачає свою популярність навіть у великих медіа”

Учасниками тренінгу стали більше 30 студентів та громадських активістів міста. Відзначили, що не думали, що відеоблог можна зробити так швидко і якісно. Студентська молодь вирішила, що може скористатись технікою, яка є в інституті ім. Р. Ельворті для створення відео у подальшому. Для перших блогів на базі TILDA вирішили обрати молодіжні теми: музика, громадська активність, можливості для саморозвитку і т.д.

Тренінг відбувається на базі Економіко-технологічного інституту ім. Р.Ельворті. в рамках проекту «MeDiAPLUR», який реалізується громадською організацією „Фундація прав людини” спільно з Благодійним Фондом "Ельворті" завдяки фінансовій підтримці Міністерства закордонних справ Німеччини. Проект має на меті розвивати блогерську культуру та громадську активність молоді.

Якщо ви хочете приєднатись до проекту, зверніться за телефоном: +38 095 79 00 875, контактна особа – Світлана Литвиненко.

Read 127 times Last modified on Вівторок, 17 вересня 2019 13:36