Середа, 02 жовтня 2019 15:00

Юні блогери закликали кропивничан бути активними в житті міста

Молодь, яка в рамках проекту MeDIAPLUR вчиться блогерству, провела акцію під час одного з днів Міжнародної агропромислової виставки AgroExpo-2019. Юні блогери закликали містян та гостей Кропивницького приєднуватись до когорти активних людей, які хочуть змінювати щось у своєму місті.

“Мати власний блог - це круто. Однак ще краще, якщо блогер долучається до громадського сектору й намагається щось змінити у тій темі, про яку пише. Учасники нашого проекту підтримують цю думку, тому вирішили провести молодіжну акцію й закликати людей бути громадсько активними: не бути байдужими до актуальних проблем, писати блоги, долучатись до цікавих і корисних проектів”, - розповіла координаторка проекту MeDIAPLUR у Кропивницькому Світлана Литвиненко.

Під час акції, що молодь провела біля головної сцени Покровського ярмарку на AgroExpo-2019, учасники поширювали креативні листівки із короткою пам’яткою про те, які кроки потрібно зробити, аби стати громадським активістом. Молодь також пропонувала гостям виставки сфотографуватися із яскравими хештегами-гаслами, які молодь мала можливість озвучити із головної сцени виставки.

Гості виставки, які випадково стали учасниками акції, відзначили, що така ініціативність молоді радує.

“Радує, що ці хлопці та дівчата сьогодні тут, роздають такі корисні листівки. Вони могли би сидіти вдома, зависати у соцмережах, але прагнуть щось змінити на краще. Попри те, що в Україні є сьогодні багато громадських організацій та громадських активістів, цього все одно недостатньо. Чим більше буде таких агентів змін, тим краще”,  - поділилась враженнями кропивничанка Наталія, яка прийшла на виставку разом із сім’єю. 

Цього ж дня, 27 вересня, в одному з конференц-залів AgroExpo відбулось друге блог-кафе, темою якого стали проекти, які сьогодні розвивають місто. Блогери мали змогу познайомитись із авторами цих проектів, долучитись до їхньої команди або просто поширити інформацію про їхні ініціативи у своїх блогозаписах.  

У проекті MeDIAPLUR учасники створюють власні блоги й піднімають у них суспільно важливі теми, як-то потреба у сортуванні сміття, необхідність відкриття притулку для жінок, які постраждали від насилля, важливість активізації молоді і т.д. 

Стати учасником проекту може будь-хто. У першу чергу він зацікавить представників учнівських, студентських та молодіжних рад, учнів і студентів журналістських гуртків і факультетів, а також громадських активістів міста. Участь у заходах проекту безкоштовна. 

Проект  “MeDiAPLUR” втілюється  ГО „Фундація прав людини” спільно з Благодійним Фондом "Ельворті" завдяки фінансовій підтримці Міністерства закордонних справ Німеччини на базі Економіко-технологічного інститут ім. Р. Ельворті.

Read 216 times Last modified on Середа, 02 жовтня 2019 15:16