Четвер, 12 грудня 2019 12:59

Ігор Олійник: «Теорія і практика – це невід’ємні складові навчання в ЕТІ»

9 грудня 2019 року студенти ІІІ курсу Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті відвідали з екскурсією АТ «Гідросила» в рамках дисципліни «Логістика», яку викладає кандидат економічних наук, доцент Ігор Олійник.


Майбутні маркетологи та бухгалтера ознайомилися з організацією складського і тарного господарства, з роботою внутрішньовиробничої логістики та внутрішньо-складського транспорту, з процесом документообігу.

«Логістика» – це прикладний предмет, тому намагаюся максимально наблизити навчання до практичного застосування та ознайомити студентів з роботою підрозділів, які залучені  у сфері логістики. Деякі з наших студентів вже навчаються за дуальною системою або мали досвід робити в аналогічних підрозділах.

На мою думку, у перспективі, викладання будь-якого курсу має бути комплексним, в якому є дві обов’язкові складові: одна забезпечує теоретичну частину навчання, інша – практичну», - пояснює Ігор Олійник.

Організація  екскурсій для студентів на підприємства-партнери – невід’ємна частина навчального процесу  в Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті.

Завдяки впровадженню дуальної освіти, студенти мають можливість свої теоретичні знання використовувати на практиці. На момент закінчення вишу, вони не лише теоретики, а й практики з повним розумінням реалій своєї професії.

Наталя Хандусенко

Read 241 times Last modified on Вівторок, 17 грудня 2019 10:30