Субота, 28 грудня 2019 09:53

ЕТІ визначив своїх фаворитів серед учасників конкурсу реклами

Учасники конкурсу реклами «Кропивницький - місто можливостей», який проходив  в рамках турніру «Стратегія фірми Кропивницький – 2019» отримали грамоти та грошові нагороди від Економіко- технологічного інституту імені Роберта Ельворті за створення роликів та малюнків про ЕТІ.


 

19 грудня 2019 року в приміщенні Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати відбулося офіційне нагородження фіналістів п’ятого ювілейного Міського бізнес-турніру "Стратегія фірми Кропивницький-2019".  Турнір проводився у п’ятьох лігах: учнівській, студентській, лізі наставників, лізі бізнес-акул і лізі закладів освіти. Цього року у заочній частині взяли участь 622 учасники: учні і вчителі закладів загальної середньої освіти, студенти і викладачі закладів професійної (професійно-технічної) освіти, закладів вищої освіти, підприємці та представники бізнесу міста Кропивницького. У рамках проведення турніру другий рік поспіль проводиться конкурс реклами «Кропивницький - місто можливостей», який складається з двох етапів: конкурсу «Імпреза» та «Рекламних роликів».

 

Середовищем бізнес-турніру є потужна вітчизняна бізнес-симуляція ViAL+, яка реалістично моделює структуру виробничого підприємства, умови ринку й вітчизняної економіки.

 

Рейтинг програми ViAL+ визначив 84 фіналіста у 5-ти лігах турніру. Серед переможців,  І місце в лізі бізнес-акул, маркетолог АТ «Ельворті» Олег Петухов, який навчається за дуальною формою організації навчального процесу в Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті.

Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті входить до організаційного комітету турніру та виступає одним зі спонсорів вже протягом трьох років. Цього року Олександр Тертиця -  кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу та менеджменту інституту вручив грошові нагороди учням, роботи яких були про ЕТІ. А також нагородив грамотами переможців.

За розвиток підприємливості молоді та підтримку V Міського бізнес-турніру "Стратегія фірми Кропивницький-2019" Олександр Тертиця отримав Подяку управління освіти Міської ради міста Кропивницького.

Read 116 times