Неділя, 22 грудня 2019 10:11

В ЕТІ говорили про економічне диво «азійських тигрів»

17 грудня 2019 року в Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті  відбулася лекція на тему «Міжнародна торгівля в країнах Азії» Дмитра Максименка.


Під час лекції майбутні економісти та маркетологи дізналися про досвід успішної економіки так званих «азійських тигрів» - індустріальних держав Азії, що демонструють високі темпи економічного зростання, такі як Сінгапур, Гонконг, Південна Корея, Тайвань.

Дмитро Максименко назвав три головні причини, чому цим країнам вдалося досягти економічного процвітання: «По-перше, це інноваційний підхід до розвитку економіки. Аби Україна увійшла до країни лідерів світу, потрібно розвивати високі технології та інновації. Не достатньо бути аграрною державою, треба бути конкурентоспроможними на світовому ринку. Для цього у сільському господарстві потрібно використовувати прогресивні технології. По-друге, це експортоорієнтованість. Південна Корея - є гарним прикладом експортної політики держави. Третя причина, найголовніша, це розвиток інфраструктури. Якщо відсутні дороги та транспортні сполучення, то ніякі ІТ технології не допоможуть. «Азійські тигри» починали свій шлях до економічного дива саме з розвитку інфраструктури».

Read 64 times Last modified on П'ятниця, 03 січня 2020 11:26