Середа, 08 січня 2020 10:19

Студенти ЕТІ взяли участь у Національному студентському форумі у Львові

Члени Студентського парламенту Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті взяли участь в ІІ Національному студентському форумі, який відбувся на базі Львівського торговельно-економічного університету 27-29 грудня 2019 року. Учасниками заходу, який проводила Українська асоціація студентів,  стали  понад 200 представників студентського самоврядування з 90 вищих навчальних закладів України.


На форумі делегація Студпарламенту ЕТІ,  до якої увійшли  Оксана Жовтецька, Максим Іванченко та Роман Корженко,  отримали  Свідоцтво про колективне членство Студентського парламенту Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті у складі Громадської організації «Українська асоціація студентів» з 14 квітня 2019 року.

Докладніше про участь у форумі розповідає Оксана Жовтецька, голова Студпарламенту ЕТІ: «Участь у заході такого масштабу – це нові знайомства, обмін досвідом, безцінні знання та незабутні враження. Ми дізналися про зміни у  вищій освіті, мали можливість відвідати панельні дискусії на актуальні теми: права студентів, академічна доброчесність, стипендіальна реформа тощо. Також в рамках заходу відбулася ХV Генеральна асамблея Української асоціації студентів, під час якої були прослухані звіти керівників УАС та відбулися вибори нового керівного складу всеукраїнського студентського самоврядування. Новим президентом була обрана наша землячка Катерина Каширна, студентка  Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка. Наступний з’їзд планується у березні».

Read 127 times Last modified on Середа, 08 січня 2020 11:06