Оголошення

Вівторок, 17 липня 2018 12:28

Презентація грантових програм та дуальної освіти за участі представників Фонду Ельворті та роботодавців

17 липня в Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті відбулася презентація грантових програм та дуальної освіти за участі представників Фонду Ельворті та роботодавців.
На презентації були присутні Голова правління Благодійного Фонду Ельворті Демець Юрій Григорович, директор з персоналу ПрАТ «Гідросила Груп» Осауленко Олена Олександрівна, начальник навчального центру ПАТ «Гідросила» Кравцов Володимир Дмитрович, начальник учбового центру ПАТ «Ельворті» Кулик Світлана Борисівна тощо. Абітурієнти мали можливість поспілкуватися безпосередньо з роботодавцями з приводу організація навчально-виробничого процесу за дуальною формою навчання в Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті.
З метою підвищення якості навчання студентів ЕТІ встановлюється система їхнього заохочення з використанням Грантів на безкоштовне навчання та Грантів на 50% знижку за навчання. На 2018/2019 навчальний рік для студентів (абітурієнтів) ЕТІ Фондом Ельворті були надані 5 Грантів на безкоштовне навчання та 7 Грантів на 50% знижку за навчання. Призначення Грантів конкретним студентам здійснює Вчена рада ЕТІ за поданням Фонду Ельворті враховуючи загальний рейтинговий бал студента. Рейтинговий бал - це комплексна оцінка досягнень абітурієнта (студента), в яку входять результати ЗНО; середнього балу атестату, диплому молодшого спеціаліста або бакалавра; результатів вступних іспитів до вищого навчального закладу та результатів екзаменаційної сесії. Інститут гарантує прозорість інформації стосовно надання грантів. Рейтинговий список студентів оприлюднюється на офіційному веб-сайті інституту не пізніше ніж через три робочих дні після його затвердження комісією інституту.
Концепція дуальної освіти в ЕТІ передбачає поєднання за принципом 50 на 50% навчання у навчальному закладі та роботу на підприємствах за обраною спеціальністю. При цьому студенти мають можливість отримувати заробітну плату за відпрацьований час. Виробниче навчання здійснюється безпосередньо в умовах виробництва з використанням матеріально-технічної бази та кадрового потенціалу підприємства, що надає можливість студентам одночасно з навчанням у вищому навчальному закладі опановувати обрану спеціальність безпосередньо на виробництві.
Після презентації абітурієнти відвідали Музей братів Ельворті та завітали на реконcтрукцію нового корпусу Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті.

Read 185 times Last modified on Вівторок, 17 липня 2018 16:21