Оголошення

Середа, 05 вересня 2018 10:29

Cтуденти першого курсу Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті відвідали провідні підприємства Ельворті-груп: ПАТ «Ельворті» та ПАТ «Гідросила»

В рамках дисципліни «Вступ до фаху» студенти першого курсу Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті відвідали провідні підприємства Ельворті-груп: ПАТ «Ельворті» та ПАТ «Гідросила».
Головною метою заходу було показати студентам сучасне виробництво за найвищими європейськими стандартами. На території заводів й у цехах відвідувачів супроводжували провідні фахівці-практики, які пояснювали особливості технологічного процесу та специфіку організації роботи економічних служб на підприємствах. Студенти мали змогу поставити запитання щодо особливостей організаційної побудови підприємства, внутрішнього і зовнішнього середовища його функціонування, на які отримали вичерпні та цікаві відповіді. Отримані під час екскурсії нові знання знадобляться студентам для вивчення різних профільних дисциплін.
Студенти отримали незабутні враження та практичні знання, що є гарною запорукою початку навчання в Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті.

 

Read 212 times Last modified on Середа, 05 вересня 2018 10:52