Оголошення

Субота, 23 червня 2018 10:10

В Кропивницькому пройшов «круглий стіл» по дуальній освіті

На сьогодні актуальними для системи освіти, економіки України та суспільства в цілому є питання наближення змісту освіти до вимог ринку праці та запровадження послідовної та системної роботи з впровадження принципів дуальної освіти в систему підготовки фахівців.
21 червня 2018 року в приміщенні Бізнес-центру «Ельворті» відбулося засідання круглого столу на тему: «Дуальна освіта як вирішення проблеми відповідності вищої і професійної освіти актуальним вимогам і стандартам ринку праці». Метою засідання був обмін досвідом впровадження елементів дуальної системи в процес підготовки кваліфікованих робітників та фахівців в Кіровоградській області. 
У засіданні взяли участь: начальник управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Таборанський, очільник обласного об'єднання організації роботодавців та голова Нaглядових рaд компаній “Гідросилa ГРУП” і "Ельворті ГРУП" Павло Штутман, директори професійно-технічних навчальних закладів і ВНЗ І-ІІІ рівня акредитації, методисти.
С презентаціями виступили заступник декана Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті Алексеєва Лариса Миколаївна та директор Центральноукраїнського вищого професійного училища імені Миколи Федоровського Яценко Оксана Євгенівна. Вони розповіли, як саме відбувається процес впровадження дуальної освіти у Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті, де студенти економічного факультету минулий навчальний рік теоретичний курс освоювали на базі навчального закладу, а практичний – на базі підприємств компанії "Ельворті ГРУП" та ВПУ №4 при навчанні 2 груп верстатників, які поєднували навчання у закладі з навчанням безпосередньо на підприємстві "Гідросила".
З огляду на актуальність обговорюваного питання дискусія відбувалася вкрай інтенсивно у живій та гарячій атмосфері. Учасники круглого столу мали змогу висловити експертні думки з приводу усіх питань, що стосуються впровадження принципів дуальної освіти в систему підготовки фахівців. Експерти зійшлися на думці, що розвиток дуальної освіти, коли в підготовці молодих фахівців беруть участь і навчальний заклад, і підприємство, може стати саме тим поштовхом, що необхідний українській освіті для підвищення якості навчання і її відповідності стандартам та запитам ринку праці.В Кропивницькому пройшов «круглий стіл» по дуальній освітіВ Кропивницькому пройшов «круглий стіл» по дуальній освітіВ Кропивницькому пройшов «круглий стіл» по дуальній освітіВ Кропивницькому пройшов «круглий стіл» по дуальній освіті

Read 378 times Last modified on Вівторок, 10 липня 2018 12:47