Контактна інформація (header)

Олімпіада з економіки

 17 березня у Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті пройшов фінальний тур Олімпіади з економіки серед учнів 11 класів обласного центру Кіровоградщини.
Головною метою заходу був пошук та підтримка обдарованої учнівської молоді, здатної продемонструвати глибокі теоретичні знання з теорії економічної науки, знання економічних законів, здатність до критичного мислення, уміння наводити переконливі аргументи і докази, висловлювати власну думку.
Олімпіада проводилась у два етапи: перший етап – заочний, відбірковий етап (до 5 березня), другий – очний, фінальний етап.
Переможці олімпіади отримали цінні подарунки: І місце Кривороженко Наталія (Гімназія нових технологій навчання) – ноутбук; ІІ місце Козка Олексій (НВК №34)– планшет; ІІІ місце Ткаченко Олександр (НВК №34) – смартфон, ІV місце Меркулов Ігор (НВО №16) - унівесальна портативна батарея.
Головний спонсор Олімпіади – ПАТ «Ельворті».
Вітаємо переможців конкурсу!!!!!!!!!!!!!

 


 Економіко-технологічний

інститут ім. Роберта Ельворті 

олімпіада з економіки 2018  

Олімпіада – це захід, головною метою якого є пошук та підтримка обдарованої учнівської молоді, здатної продемонструвати глибокі теоретичні знання з теорії економічної науки, знання економічних законів, здатність до критичного мислення, уміння наводити переконливі аргументи і докази, висловлювати власну думку. 

Термін проведення Олімпіади 

Олімпіада проводиться у два етапи: 

 І – заочний, відбірковий етап (до 5.03.2018)

 ІІ – очний, фінальний етап ( 24.03. 2018)

Реєстрація до 19.02.18

Учасники Олімпіади 

До участі в Олімпіаді допускаються учні  11 класів середніх шкіл, ліцеїв і гімназій м. Кропивницького і Кіровоградської області 

Основний зміст Олімпіади 

Зміст Олімпіади визначається відповідно до її цілей і завдань. Олімпіада проводиться з метою популяризації економічних знань серед учнів загальноосвітніх шкіл.

 Питання, які включено до змісту завдань для учнів 11 класу, охоплюють шкільний курс “Основ економіки” який учні повинні були опанувати: потреби та економічні блага, економічні ресурси та процес виробництва, проблема вибору та альтернативна вартість, основні питання економіки, дійові особи економіки та їх взаємодія, раціональне економічне мислення, взаємодія попиту і пропозиції та ринкова рівновага, ціна ринкової рівноваги, взаємопов’язані ринки, функції та види грошей, види ринків та їх інфраструктура, доходи у ринковій економіці, конкуренція. 

Правила

проведення Олімпіади

Олімпіада проходить у режимі заочної та очної участі.

Заочний етап олімпіади проводиться з 1 січня 2018 року по 19 лютого 2018 року.

Для участі в Олімпіаді та отримання завдання  для відбіркового туру необхідно до 19.02.18. направити на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  наступні контактні данні:

ПІБ _______________________________

Адреса, телефон, Е-mail______________

Школа ____________________________

 

Завдання заочного етапу містять тестові завдання (два рівня складності) та творчі завдання.

 • У тестах першого рівня визначається єдина правильна відповідь, що оцінюється в 1 бал. У тестах другого рівня також визначається єдина правильна відповідь, але оцінюється в 2 бали.
 • Творче завдання потребує повної, логічної, розгорнутої відповіді з використанням економічних понять та економічних законів, аналізом економічних явищ і процесів, наведенням ілюстрацій у вигляді графіків, таблиць або схем та обґрунтуванням висновків. Кожне творче завдання оцінюється в 10 балів.

 

Виконані завдання першого етапу необхідно відправити відправити на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або принести за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул. Шевченка 21/27, Економіко-технологічний інститут ім. Роберта Ельворті (ауд. 28). 

За результатами першого етапу, будуть відібрані учасники другого (фінального етапу). 

ІІ – очний, фінальний етап буде проходити  24 березня 2018 у приміщенні Економіко-технологічного інституту ім. Роберта Ельворті. 

Початок поведення другого туру о 10-00

На виконанння завдання буде відводитися 2 години

 • Другий етап олімпіади буде складатися із задач та творчих завдань. 
 • Усі необхідні дані для виконання завдань наведені в його умові. Тому учням не дозволяється користуватися додатковою літературою (підручниками, посібниками, довідниками тощо) та мобільними телефонами. Для виконання завдань кожен учень на початок олімпіади повинен мати: зошит, ручку, лінійку. 
 • При розв’язуванні задач треба звернути увагу на такі вимоги щодо запису:
 • - «дано» в умові задачі у вигляді загальноприйнятих в економіці позначень;
 • - запис повних формул, які використовуються під час розрахунків;
 • - результати обчислень у вигляді числа в тих одиницях виміру, який зазначено в умові задачі;
 • - повна відповідь, якщо потрібно знайти декілька величин або результатів.
  • Кожна задача буде оцінюватися в 10 балів
 • Творче завдання виконується у відповідності з вимогами, зазначененими у завданні.

Переможці олімпіади отримують цінні подарунки від фонду “Ельворті”:

І місце – ноутбук;

ІІ місце – планшет;

ІІІ місце – смартфон. 

Переможці олімпіади, які вступатимуть

до Економіко-технологічного інституту ім. Роберта Ельворті,

 матимуть можливість отримати

20 додаткових балів до ЗНО

для отримання грантів на безкоштовне навчання у інституті 

Детальна інформація – за телефонами:

 (097)3974495

 (066)4055190

 (0522) 24-63-41

 
 

Пошук по сайту